Pühadekaardi konkurss 2020 - võidutöö selgunud

Tänavune pühadekaart valitud!
Täiendatud 21. detsembril.

Tänavusel pühadekaardi konkursil osales 8 autorit kokku 14 võistlustööga (vt pildigaleriid allpool), nende hulgas meeleolukaid maastikuvaateid, lõbusaid talvepilte, jõuluhõngulisi toimetusi ja päkapikke, lisaks üks käsitöökaart. Hääletada sai veebivormi kaudu ning Facebooki külaelanike grupis. Täna, peale kahes keskkonnas antud häälte kokku liitmist, on selgunud võitja!

Kõige rohkem hääli said fotod nr 9 (kokku 23 p) ja nr 10 (22 p) , mõlemal kujutatud päkapikukostüümis Sander, fotod saatis tema ema Triinu Sepp. Palju õnne võidu puhul!
Tasub lisada, et väike Sander on kuuendat põlve Patika mees, nii et meie tänavune esinduskaart kajastab mõtteliselt korraga nii minevikku, olevikku, kui loodetavasti ka tulevikku.
Võidutöö autor saab auhinnaks jõuluhõngulise kinkepaki. Esinduskaardi "riputame" jõulupühade ajaks külaseltsi veebilehele ja Facebooki grupi kaanefotoks.

Vaid ühe punktiga vähem saavutas kaaluka kolmanda koha kaart nr 6 "Taevane ingel" (21 p), millel on õnnestunud uduse päikese ja loodusega koostöös tabada müstiline vaade. Foto autor on Marion-Kristiin Arunurm. Facebooki külaelanike grupis osutus just kaart nr 6 hääletajate lemmikuks. 
Veel meeldis paljudele kaart nr 11 "Metsahaldja kingipakid" (16 p), autoriks Triinu Tapver. 
Ka Marion-Kristiini ja Triinu T fotosid kasutame taustapiltidena jõulude ja nääride vahel ning uue aasta alguses.

Ülejäänud kaardid (autoriteks Tiina Taur, Mona Klimov, Kadri Arunurm, Kadri Järv ja Reelika Urm) kogusid veidi vähem hääli, aga pakkusid tubli konkurentsi ja kuhjaga häid emotsioone. Kõik osalejad saavad tänutäheks magusa auhinna.

Suur aitäh kõigile kaardisaatjatele ja hääletajatele, püsime terved!Täiendatud 15. detsembril.

Võistlustööd on laekunud! Vali oma lemmik(ud) ja hääleta siin (kuni 20. detsembrini): Pühadekaardi hääletus (lõppenud!)

***
Möödunud aastal oli meil väga meeleolukas pühadekaardi konkurss, nii et teeme sellel aastal uue konkursi!
Osalemiseks pole vaja teha muud, kui saata oma pühadehõnguline joonistus või foto e-postiga aadressile evajaa@gmail.com hiljemalt 14. detsembriks. Seejärel saab kuni 20. detsembrini hääletada oma lemmiku poolt. Parimatele pisikesed auhinnad. Võidutöö riputame pühade ajaks taustapildina üles siin veebilehel ja küla Facebooki grupis.
Head silma ja kätt osalejatele!
Eelmine
TELLI UUS PATIKA SÄRK - kuni 10. detsembrini!
Järgmine
Küladepäev tulekul - 31.07.2021

Lisa kommentaar

Email again: