TALGUD

Siia võiks hakata edaspidi välja panema külaelanike poolseid võimalikke talgusoove, et teised külaelanikud saaks neid nende mõnes suuremat inimjõudu vajavas tegevuses abistada.

Teeme Ära 1. mai 2010 talgupäeval korraldatakse Patika külas mitmel erineval objektil talgud.
Väga suure tõenäosusega alustame Patika Kultuurimaja põranda ehituse ettevalmsitustöödega, koristame Evardi talu lauda varemed sodist ja teeme ettevalmistusi, et sinna kunagi rajada Patika küla muuseum.
Hetkel koostame konkreetset talgupäeva kava. Kui kellegil on mingeid ideid, kus oleks vaja midagi suurema inimhulgaga ära teha, siis andke mulle teada e-posti kaudu margus.vain@mail.ee

Üle-eestilise talgupäeva Teeme Ära 2011 raames toimuvad ka Patika külas 7. mail talgud, mille käigus tahame lisaks küla teeäärtele korrastada mitmeid ühiskondlikke objekte Patika külas. Esimesed talgute korraldamise mõttetalgud on Saunaklubi istungil peetud ja esmane talguobjektide nimekirigi tehtud. Ootan endiselt ka kõigi teiste ettepanekuid. Teeme kõigepealt vajadustest lähtuva nimekirja ja vahetult enne talgupäeva vastavalt registreerunutele otsustame, millised objektid korda teeme.
Patika talgutele saad registreerida siin http://talgud.teemeara.ee/events/patika-puhtamaks-ja-paremaks-paigaks


NB! Värskem info vaata foorumist.