TOETA MEID

Iga tegevus sujub paremini, kui seda toetatakse. Nii on see ka meie küla tegemistega. Oma panuse saad anda järgmiselt:

1. Mõtle kaasa ja jaga oma mõtteid
Igasugune tegevus laabub paremini, kui sinuga mõtlevad kaasa ja jagavad omi mõtteid ka teised inimesed. Vaid nii on võimalik teha asju, mis paljusid huvitavad. Mõtle kaasa, mida külaselts võiks veel ära teha ja kuidas sina aidata saaksid.

2. Korralda ise aktiivselt seltsielu ja muid küla tegemisi
Kui sul on mingi huvitav idee, jaga seda teistega ja teeme selle ühiselt teoks. Kui tahaksid, et külas oleks oma kapell, näitering, tantsurühm või veel mingisugused huvitegevused, siis anna sellest teada, ja kui huvilisi saab kokku piisav hulk, siis viime selle ka ellu.

3. Osale aktiivselt küla sündmustel ja ka vallas korraldatavatel kogukonnasündmustel
Patika külas korraldatakse vähemalt kaks korda aastas suurem üritus - jaanipäeval ja vana-aasta õhtul. Väiksemaid ja vähempidulike üritusi korraldatakse sagedamini.

4. Astu Kautjala-Patika Külaseltsi liikmeks
Aktiivse külaseltsi liikmena on sul suurem võimalus kaasa lüüa ja kaasa rääkida seltsi tegemistes, algatada ise projekte ja neid ellu viia.
Liikmeks astumise avalduse leiad siit.doc või siit.pdf. Saada allkirjastatud avaldus Kautjala-Patika Külaseltsi juhatusele e-postkasti margus.vain@gmail.com või toimeta otse juhatuse liikmeteni.

5. Toeta rahaliselt
Rahaliselt saad külaseltsi toetada ühekordsete sihtotstarbeliste annetustega mingi konkreetse tegevuse heaks või läbi liikmemaksu igapäevast seltsi tegevust toetades. Annetused on teretulnud külaseltsi arveldusarvele nr EE492200221045713814 Swedbankis.